چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره پیش ترم ورودی مهر 95 خواهران و برادران

کانون اندیشه اسلامی دوره پیش ترم پذیرفته شدگان ورودی مهر 95 خود را برگزار کرد. کانون اندیشه اسلامی از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری اقدام به ثبت نام کرده و پس از مراحل مصاحبه و مطالعه فایل های پیش نیاز پذیرفته شدگان را در پیش ترم 1 روزه دعوت کرد که بتوانند با کلیات اهداف و دروس کانون آشنا شده و تصمیم نهایی برای ادامه کار در کانون را پس از آن اعلام کنند.

در این برنامه که روز جمع 2 مهرماه 95 در ساختمان ستاد حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان از ساعت 8 صبح الی 16 عصر برگزار شد ابتدا مراسم افتتاحیه با قرائت کلام الله مجید شروع شده و سپس استاد فرحانی به عنوان سخنران افتتاحیه به بیان اهداف و فلسفه وجودی کانون اندیشه اسلامی پرداختند. سپس به صورت مجزا کلاس های پیش ترم انسان شناسی توسط استاد حریزاوی، مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، و شناخت شناسی توسط استاد فرحانی به صورت جداگانه برای برادران و خواهران برگزار شد. فایل های صوتی جلسات در ذیل به تفکیک بارگزاری شده است.

لازم به ذکر است تمامی دانشجویانی که به هر دلیلی نتوانستند در مراسم پیش ترم حضور داشته باشند باید فایلهای این جلسه را گوش داده و گزارش استماع خود را به مسئولین امر تحویل نمایند.

صوت جلسه افتتاحیه با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین فرحانی با موضوع ضرورت و هدف کانون اندیشه اسلامی.

 صوت با کیفیت بالا  دانلود     صوت با کیفیت پایین   دانلود

 

صوت جلسه شناخت شناسی (برادران) استاد فرحانی با موضوع ضرورت دانستن فلسفه و منطق قبل از ورود در علوم و تولید علم.

صوت با کیفیت بالا  دانلود     صوت با کیفیت پایین   دانلود

 

صوت جلسه انسان شناسی (برادران) استاد حریزاوی، با موضوع چرا ابتدا از انسان شناسی باید شروع کنیم؟

  صوت با کیفیت بالا  دانلود     صوت با کیفیت پایین   دانلود


١٤:٠٣ - سه شنبه ٦ مهر ١٣٩٥    /    عدد : ٦٤٩٢٤    /    تعداد نمایش : ١٥٧٨