چاپ        ارسال به دوست

شروع دوره پیش ترم مجازی برادران

شروع دوره پیش ترم مجازی برادران

کانون اندیشه اسلامی برای همسان سازی سطح و پایه علمی دین پژوهان جهت ورود به دروس تخصصی کانون اندیشه اسلامی، درس منطق و انسان شناسی که برای ترم اول خواهران ورودی 94 ارائه شده است را به عنوان پیش ترم(مجازی) یا دوره تمهیدی برای تمامی داوطلبان ورودی به کانون اندیشه اسلامی قرار داده است. پس از این دوره مجازی، در یک دوره حضوری 3 الی 4 روزه که در اوایل شهریور ماه برگزار خواهد شد، با حضور اساتید این دروس جمع بندی نهایی و مشاوره های لازم انجام خواهد گرفت و در مورد ادامه روند توضیحات و توجیهات لازم صورت خواهد پذیرفت.

داوطلبان گرامی لطفا فایل های دروس انسان شناسی و شناخت شناسی(که قسمت منطق آن ارائه شده) را از قسمت آموزش دانلود کرده و پس از استماع و دیدن فایل ها، تقریر یا مقاله خود را مطابق الگوی ذیل برای کانون و اساتید ارسال نمایند. در ضمن هر سوالی که در مباحث داشتند از قسمت پرسش و پاسخ های سامانه برای اساتید ارسال نمایند، که جوابها هم برای آنها ارسال می شود و هم در صورت نیاز در قسمت پرسش ها و پاسخ های متداول بارگزاری خواهد شد. حداکثر مهلت ارسال مقالات و تقریرات تا پایان مرداد ماه می باشد. آثار ارسالی به عنوان ملاک اصلی سنجش و ارزیابی داوطلبان برای پذیرش در کانون قرار می گیرد.

روش ارسال آثار درس شناخت شناسی(منطق):

دین پژوهان محترم ابتدا فایل کتاب منطق شهید مطهری(قسمت منطق) را مطالعه کرده سپس فایلهای تصویری استاد فرحانی را با دقت زیاد مشاهده کنند و پس از هر جلسه سعی کنند هندسه بحثی که ارائه شد را پیاده کنند(به صورت خیلی خلاصه و مختصر البته به شرط اینکه مطالب اصلی آورده شده باشد) و بعد اشکالاتی که به ذهنشان نسبت به مباحث ارائه شده، می رسد را نیز در هر قسمت اضافه کنند یا پاورقی بزند. بعد فایل هر جلسه را، با ذکر شماره جلسه، از قسمت ارسال تقریرات، مقالات و آثار شناخت شناسی به عنوان تقریر درس شناخت شناسی ارسال کنند.

به علاوه در موضوعاتی که عناوین آن متعاقباً اعلام خواهد شد باید مقاله نیز ارائه نمایند.

روش ارسال آثار درس انسان شناسی:

دین پژوهان محترم ابتدا فایل های تصویری استاد حریزاوی را مشاهده کرده و همزمان متن کتاب انسان از آغاز تا انجام علامه طباطبایی را هم از طریق فایل کتاب، به همان میزان که تدریس می شود، مطالعه کنند. پس از هر مبحث شاکله و هندسه بحث را نوشته و اشکالات و سوالات خود را نیز به آن بیافزایند و از قسمت ارسال تقریرات، مقالات و آثار انسان شناسی به کانون و استاد مربطه ارسال کنند.

به علاوه در موضوعاتی که متعاقباً اعلام خواهد شد باید مقاله نیز ارائه نمایند.


١٧:٥٣ - چهارشنبه ٢ تير ١٣٩٥    /    عدد : ٦٤٤٢٧    /    تعداد نمایش : ١٥٢٦